Skocz do zawartości

Odchudzanie, zdrowy tryb życia


Gość Lvcas

Recommended Posts

Gość Lvcas

Cześć

Co sądzicie o odchudzaniu i zdrowym trybie życia? Czy uprawiacie sport, itd. ?

Pozdrawiam

_____________________

Trwałe i [link usunięty] w sklepie online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

najlepszy sposób na odchudzenie to niestety....ale siłownia. Dieta dietą, jednak jak nie ma ruchu to ciężko samą dietą coś zdziałać. Bieżnia bieżnia i bieżnia i się chudnie ;] W 3 miesiące co 2 dzieńna siłowni spadło mi z 93kg na 87....moze nie duzo, ale jednak widać w brzuszku ze jest sporo mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trąbi się o tym w reklamach (diety cud), w filmach są zazwyczaj szczupłe osoby. Ruch i zdrowe odżywianie jest teraz modny, przynajmniej u nas, bo w takich stanach maja poważny problem z nadwaga w społeczeństwie.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zdrowe sałatki i ruch z lotniska na parking okęcie, przy Krakowskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

moim zdaniem najlepszy sposób na odchudzanie to...brak odchudzania.Jeśli cały czas staramy się na siłę odchudzać,to tracimy zdrowy rozsądek i nigdy nam się nie uda,albo nie utrzymamy tej naszej wagi.Jedzmy zwyczajnie mniej ,zdrowiej,więcej spacerów,nie koniecznie należy męczyc się na siłowni,zwykły spacerek,od czasu do czasu rower i będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Zgadzam się z piranią, ale takie trzymanie własnego apetytu w ryzach przez dłuższy czas może być naprawdę trudne. Czasami, kiedy mam ochotę na coś słodkiego, to po prostu nie mogę się powstrzymać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Z tego co się orientuję chodzi o to by Mniej Żreć. Oby tylko nie pojawił się efekt jojo;) Ja uważam podobnie jak znany prezenter telewizyjny, że najważniejsze jest racjonalne żywienie pięć posiłków dziennie - uśmiech, moc, fitness, sport:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Haha, zawsze mi mama to powtarzała :P Później przeszłam na dietę Plaż Południowych. Dałam radę, było ok, ale chyba od tego trochę mi zdrowie podupadło ;/ Ale wiem, że na "oponki" dobre jest hula-hop (ja nie miałam, więc po prostu sobie kręciłam bioderkami :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

nie mam co prawda pojęcia na czym polega ta dieta plaż południowych, ale przyznam, że hula-hop tez niedawno kupiłam sobie za jakieś śmieszne pieniądze na sprzedajemy.pl albo tablica.pl i codziennie z niego korzystam, na początku wcale nie było tak łatwo, bo to niby nic ale sprawiało troche trudności, teraz nabrałam już wprawy i faktycznie są na ciele efekty :P/>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...